Hírek

Állás – Projektasszisztens

Az Inlcusion4Schools projekt iskola és közösség együttműködésén dolgozik az egyenlőtlenségek és a kirekesztés visszaszorítására. A hátrányos helyzetű térségekben működő szegregált iskolák transzformatív gyakorlatainak összegyűjtése és ezen tudások megosztása a célunk, valamint, hogy az iskolákban és közvetlen környezetükben szolidáris és befogadó közösségek alakuljanak. A projekt a Horizont 2020 programban nyert támogatást.

Feladatok:

  • Pedagógusoknak és oktatási szakembereknek szervezett online és jelenléti oktatások szervezési feladatainak ellátása, adminisztratív támogatás.
  • Kapcsolattartás magyar és nemzetközi partnerekkel: információátadás, levelezés, számukra segítség nyújtása.
  • Adminisztratív, általános asszisztencia feladatai.

Elvárások:

Olyan személyt várunk, akinek van tapasztalata online oktatások, távoktatás megszervezésében és ismeri a Moodle programot. Az oktatások magyar nyelven zajlanak, de a projektet nemzetközi partnerségben valósítjuk meg, így angol nyelvtudás legalább középfokon elvárás.

  • különféle adminisztrációs felületek használatában való jártasság, erős adminisztrációs véna,
  • legalább C1 szintű angol nyelvtudás,
  • rugalmasság, nyitottság, proaktív hozzáállás,
  • jó kommunikációs készség,
  • Horizon2020 vagy más uniós támogatású projektben való tapasztalat,
  • elkötelezettség a téma iránt,
  • szociológiai vagy pedagógiai felsőfokú végzettség előnyt jelent.

Keretek:

  • bejelentett munkaviszony/megbízási viszony,
  • megbízás kezdete: azonnal,
  • részmunkaidő (heti 20 óra) – várhatóan 4-5 hónapra,
  • távmunka lehetőség.

A jelentkezéshez rövid levelet és önéletrajzot várunk a szuromibarbara@wjlf.hu címre. Jelentkezési határidő október 4., de amennyiben alkalmas jelöltet találunk a jelentkezést előbb is lezárhatjuk. Az állás a kiválasztás után azonnal betölthető.